Rekabet ortamının her geçen gün arttığı günümüzde Çorlu SEO ile rakipleriniz karşısında üstünlük sağlayın. Google, Yandex ve Bing gibi arama motorlarında üst sıralara çıkarak müşterilerinize hızlıca ulaşabilirsiniz. Web siteniz arama motorlarında ilk sayfalarda olduğunda, potansiyel müşterileriniz size karşı daha fazla güvenecektir. İlk sayfalarda olmak her zaman için bir prestij kaynağı olmuştur.

Çorlu Seo Analizi

Web sitenizi SEO açısından detaylıca inceleyerek hatalı ve yanlış yapılandırılan bütün sayfalar raporlanır. Google’ın 1000’i aşkın kriterlerine uygun olarak web siteniz tekrardan yapılandırılır. Bu sayede arama motorlarının tam olarak görmek istediği bir siteniz olacaktır.

Elbette ki Google ve Yandex sürekli olarak algoritmalarını geliştirmekte ve yenilemektedir. Bizlerde sürekli olarak kendimizi güncel tutarak bu tür gelişmeleri yakından takip ediyoruz. Her yeni algoritma ile arama motorlarında dalgalanmalar yaşanır. Kritik dönemlerden kolayca geçmek için Çorlu SEO desteği almanızı tavsiye ederiz.

Çorlu Seo Fiyatları

Çorlu SEO hizmeti maalesef sabit fiyatlı bir süreç değildir. Fiyat politikası SEO yapılacak sitenin mevcut durumuna, yaşına, sunucunun konumundan hız değerlerine kadar uzanan geniş bir değerlendirme sürecini içerir. Tüm bunları göz önünde bulundurmadan bütçe belirlemek bizim açımızdan doğru bir yaklaşım değildir.

Sektörde birçok firma paketler halinde bu hizmeti sunmaktadır. Diğer SEO Firmaları gibi neden çalışmadığımızı bir örnekle açıklamak isteriz. Öncelikle bu sürecin yıllar geçen tecrübeler ile bu hale geldiğini belirtmek isteriz.

İlk olarak pizza satan bir işletmeyi ele alalım. Bu firma SEO yaptırmak istiyor. Uzun yıllardır büyük emek sarf edilerek hazırlanmış köklü bir siteye sahiptir. Diğer bir firmamız ise cep telefonu satıyor ayrıca sitesini yeni yayınlamış ve SEO yaptırmak istiyor. Sizce bu iki firmaya da aynı fiyat politikasını uygulamak ne kadar doğrudur. En başından bulundukları sektörün rekabet durumu çok farklı. Telefon sektöründe çok büyük bir rekabet ortamı varken pizza sektöründe oldukça düşük bir rekabet mevcuttur. Sizlerin de bu konuda bize hak verdiğinizi düşünüyoruz ve bu şekilde daha adil bir yaklaşım sergilediğimiz kanaatindeyiz.

Çorlu Seo Süreçleri

Fark ettiğiniz gibi diğer SEO firmalarına kıyasla farklı bir Seo firması profiline sahibiz. Farklı çalışma prensiplerimizden birisi de aynı sektörden ikinci bir firma ile kesinlikle çalışmıyoruz. Tıpkı hukukta da olduğu gibi kendi kendimize rakip olmamak ve çıkar çatışmasına sebebiyet vermemek adına bu kuralımıza sıkıca bağlıyız. Aynı (örnek birden fazla nakliyat) sektöründen firma ile çalışmıyoruz. Böyle bir durumun aynı sektördeki iki firmaya da haksızlık olduğu ve dürüst bir iş modeli olmadığını düşünüyoruz.

Çorlu SEO; aşağıda bulunan aşamalardan oluşan süreci içermektedir:

  • SEO önce web sitenizden başlar,
  • Her şeyden önce siteniz analiz edilir,
  • Ardından hedef kitleniz tespit edilir,
  • Web sitenizdeki yazılımsal hatalar giderilir,
  • Sitenizdeki editöryel hatalar giderilir,
  • Hız optimizasyonu yapılır,
  • Rakipler analiz edilir.

Bu süreçlerle beraber alt süreçler devam eder. Çalışmaların başlamasıyla beraber sitenizin değerlerini içeren sayısal veriler raporlanarak sizlere düzenli olarak gönderilir.

Çorlu SEO konusunda Google sertifikalı, deneyimli SEO uzmanı arkadaşlarımızla görüşerek potansiyel müşterilerinize ulaşabilir, online itibar kazanabilirsiniz. Tüm sorularınız ve merak ettiklerinizle ilgili bizlere ulaşabilirsiniz.

4.7/5 - (4 votes)
Bir cevap yazın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.