TARİH TEKERRÜRDEN İBARETTİR ANCAK FEVERAL ASLA!

Fotoğraf ve Video Çekimi

Aslında fotoğraf çekmiyoruz, hayatınızdan kısa bir anı ödünç alıyoruz.


Anı donduran ve bir süreliğine kaydeden, biri tek bir kare kayıt alıp diğeri en az 24 (akıcılık esas alındığında) çerçeve ardı ardına sıralayan fotoğraf ve video çekimi belki de TEK ÖNEMLİ YETENEK etrafında birleşiyor…
ÇEKİM HİZMETLERİGörmek..

Gözlerimizi dünyaya ilk açtığımızdan bu yana sürekli olarak bir şeylere bakıyoruz. Günde yaklaşık olarak 1500 kere göz kırpıp binlerce kez, yüzlerce kompozisyonu oluşturuyoruz. Hiçbir teknolojinin erişemediği odaklama ve görüntü kalitesine sahip olan insan, bazen bakmak ile görmek arasındaki farkı yakalayamıyor. Bir bal peteğinin muntazamlığını bakarak anlayamayız. Bazen geniş bir resme anlam yükleyebilmek için detaylarına inmek, estetik kaygısının güdüldüğü kadrajı yakalayabilmek gerekir. Bal peteğinin eşsiz altıgenini görmezsek, güzelliğini ve muhteşemliğini bakarak idrak edemeyiz.

Konuya uygun doğru kadrajı yakalayabilmek bakmaktan ötesini ister. Ve bakmaktan ötesini bilenlerin belki de en basit araçlarla bile harikalar yaratabileceğini pek çok kez tanık olmuşuzdur. Fotoğraf çekmek için deklanşöre basmak yeterlidir. Ama iletişim kurmak için çerçevenin içine sığdırdığımız her bir pikselin önemi yadsınamaz derecede yüksektir.

Belki de saniyede 24 fotoğraf isteyeceksiniz. Biz de size saniyede 240 kareye kadar Full HD video kayıt yapabileceğimizi söylerken; daha önce dünyanın en iyi mankenlerinden en büyük iş adamlarına kadar özel olarak çektiğimiz ve montajını üstelendiğimiz videoları seyretme imkanı sunacak ve, denizde havada ya da karada sizi görüntüleyebileceğimizi söylemek isteyeceğiz.

Belki küçük bir işletme veya büyük bir plaza sahibiniz? Evlenmek üzere olan bir çift ya da koleksiyoncunuz. Kişisel çalışmalarınızı en iyi şekilde ifade etmek istiyorsunuz belki de? Ya da sizin paranız çok ve canınız sıkıldı. Problem değil. Nasıl mutlu olacaksanız artık. Yola çıkarken hedefimiz ve parolamız mutlu etmek oldu. Bugün bir sürü gülen surat ile anılarımız var.

Bakmak ile görmek arasındaki farkı bilen, teknik donanıma ve beceriye sahip bir ekip, projeleriniz ve ortak çözümleriniz için şuan hazır!

Çalışırken eğlenen ve eğlendiren genç, dinamik ve özgür ruhlu bu ekip bir tık, mesaj veya telefon kadar yakın.

En iyisini istemek hakkınız