TÜM PROJELER TASARIMLA BAŞLAR BAŞARIYLA SONUÇLANIR

Grafik Tasarım

İnternet siteleri ve sosyal medya mecraları artık hayatımızın vazgeçilmezi haline geldiğini hepimiz kabul ediyoruz. Her geçen gün yeni bir akım varlığını göstermeye başlıyor. Bu akımları takip edebilen tendlere uygun tasarımlar yapabilen markalar dikkat çekmeye devam ediyor. Tüm tasarım ihtiyaçlarınız için genç ve dinamik bir ekibe ihtiyacınız olacaktır. Bu anda ekibimiz ihtiyacınıza uygun tasarımları hazırlayacaktır. Grafik Tasarım ekibi olarak  Görsel Tasarımlar, Katalog ve Dergi Tasarımı, Web Sitesi Hazırlama ve Yönetimi, Kurumsal Tanıtım Videosu Hazırlama, Sosyal Medya Yönetimi3D Modelleme, 3D Logo gibi birçok alanda siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Sosyal Medya Tasarımı

Banner Grafik Tasarımı

İnternet sitelerinde ve dijital mecralarda yer alan reklam alanları banner olarak adlandırılır. Sizin internet siteniz veya reklam verdiğiniz siteler için görseller hazırlanabilir. Kendi web siteniz için etkileyici slider tasarımları da markanıza değer katacaktır.

Katalog Tasarımı

Firmanızı ve ürünlerinizi en iyi tanıtabileceğiniz materyal olan katalog tasarımı oldukça önemlidir. Kurumsal kimlik kılavuzunuza uygun olarak tasarlanması ve müşterilerinizin ilgisini çekecek kadar etkileyici olması gereklidir. Metinlerin ve görsellerin uyumu ürünlerinizi ortaya çıkararak en iyi şekilde tanıtmak için tasarlanacaktır.

Afiş Tasarımı

Etkinlik veya reklamlarınızda kullanmak üzere zaman zaman afişleri kullanırız. Afiş tasarımı öncelikle etkileyici ve mesajınızı müşteriye en doğru şekilde iletecek yapıya sahip olmalıdır. Tüm bunların yanı sıra yaratıcı ekibimiz slogan ve içerik konusunda da sizlere destek verecektir.

Beğenilmek Önceliğimizdir