FEVERAL Teknoloji | Tasarım | Web Tasarımı | SEO | Fotoğraf Çekimi


Sadece web siteleri yapmıyoruz, sizi dijital dünyayla buluşturuyoruz.

Web Tasarım


ARAMA MOTORU VE MOBİL UYUMLU WEB TASARIMGenel olarak “Bir web sitesi yaptırmak istiyorum.” ile başlayan cümleler bizimle “Google’da görünür olmak istiyorum.” veya “Potansiyel müşterilerime en etkin şekilde ulaşmak istiyorum.” Olarak değişir.

 

Proje yürüttüğümüz markalarımıza her zaman web sitenin aslında firmanın ilk görünen yüzü ve ilk izlenimin çok önemli olduğunu anlatıyoruz. Bununla beraber dijital farkındalık yolunda her geçen gün biz takım arkadaşlarınız olarak sizleri bilinçlendirmeye devam ediyoruz.

 

Sadece web siteleri yapmıyoruz, sizi dijital dünyayla buluşturuyoruz.

 

Web site tasarımı genel olarak şirketinizin online yüzüdür. Aslına bakarsanız günümüze her hizmeti yada ürünü internet üzerinden arıyoruz. Haliyle müşterileriniz de sizi ilk önce web siteniz üzerinden tanımaya çalışacaktır. Dolayısıyla ilk izlenim çok önemlidir. Bu aşamada ise web site tasarımı devreye girmektedir. Web sitenizin tasarımı sizi en doğru yansıtacak şekilde yapılmalıdır.

 

İlk bakışta web site tasarımı sadece görüntü olarak düşünülse de arkasında kullanılan teknoloji ve bu teknolojilerin arama motorları (Google, Yandex vs.) ile olan uyumu çok önemlidir. Web sitesinin hızı, kullanılabilirliği ve son teknoloji yazılımlar kullanılarak yapılması tavsiye edilir.

 

Çoğu zaman karşılaşıyoruz, telefonumuzdan bir web siteye giriş yapıyoruz ve çok küçük yazılmış okuyamıyoruz. Okuyabilmek için sürekli olarak yakınlaşıp uzaklaşmak zorunda kalıyoruz. Oysa metinler küçük yazılmamıştır, site mobil uyumlu değildir. Kısacası siteniz açıldığı bütün cihazlara göre (telefon, tablet, televizyon vs.) kendini otomatik olarak boyutlandırmaktadır. Çok çeşitli cihazların kullanılıyor olması web sitelerinin buna uygun yapılmasını gerekli kılmıştır. Arama motorları da bu durumu göz önünde bulundurarak eski nesil siteleri üst sıralara çıkarmamaktadır.

 

Cep telefonu ve tablet kullanımının artması ile sitelerdeki hız konusu gündeme gelmiştir. Yavaş açılan siteleri kullanıcılar beklemek istemez ve sayısız alternatiflerden bir diğerini tercih ederler. Web sitesi sizin dijital bir kimliğiniz olduğu kadar potansiyel müşterilerinize ulaşmak için de önemli bir araçtır. Yine arama motorları özellikler Google bu konuda çok hassastır ve yavaş açılan siteleri üst sıralara kesinlikle çıkarmamaktadır.  Google’da ilk iki sayfanın haricinde çok az kişi tıklar. Arama motorlarında görünmeyen bir site garajda bekleyen aracınız gibi faydasız olacaktır.

 

Sizde firmanızı en iyi şekilde temsil edecek bir web site tasarımı yaptırmak istiyorsanız zaman kaybetmeden bize ulaşın.

En iyisini istemek hakkınız