SEO Çorlu ilçesinde farklı firmalarca yapılmaktadır ancak başarı tektir. Bizce Çorlu SEO konusunda oldukça bakir kalmış bir yerdir. Bu sebeple öncelikle Çorlu diyerek yola çıktık ve geldiğimiz noktada birçok firmaya bu alanda sayısız hizmet ve başarı sunduk.

Müşterilerimiz SEO sayesinde edindikleri başarıyla potansiyel müşterilerine kolayca ulaştığı gibi sektöründe bir saygınlıkta kazanmıştır. Sizlerde müşterilerinize hızlıca ulaşmak istiyorsanız ve dijital platformlarda bende varım demek istiyorsanız hemen bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Seo Çorlu Fiyatları

Çorlu’da SEO fiyatları için katı bir kural veya sabit bir paket fiyat politikası izlemiyoruz. Her firmanın ihtiyacına ve bütçesine özel çalışma yapıyoruz. Sektöre girdiğimiz günden beri her daim öncü olmayı başardık. Bu sebeple biliyoruz ki artık Çorlu’da SEO sektöründe fiyat politikası bizimki gibi ihtiyaca özel modele geçecektir.

Siz de “Web sitem Google’da görünmüyor.” veya “Web sitem Yandex’te görünmüyor.” diyorsanız mutlaka görüşmeliyiz. SEO (Search Engine Optimization) yani arama motoru optimizasyonu ilk önce web sitenizden başlar. İyi bir web siteniz yoksa ve doğru olarak yapılandırılmamış ise şuan doğru firmanın web sitesini okuyorsunuz. Sitenizin kodlamasından içeriğine kadar her nokta büyük önem arz etmektedir.

Neden Seo Çorlu

SEO Çorlu ile hem arama motorlarında (Google, Yandex ve Bing) ilk sayfalarda yer alın hemde reklam maliyetleriniz düşsün. Google Adwords reklam maliyetlerini nasıl düşürüyoruz? Google reklam politikası gereği her web sitesine bir kalite puanı verir. Kalite puanı ise sizin reklamlarınızda ödediğiniz tıklama başı maliyeti düşürür veya yükseltir.

Şöyle basit bir örnek ile konuyu izah etmek gerekirse; iki farkı web sitesi düşünün. Bunlardan ilki yeni açılmış ve deneyimsiz bir firma tarafından hazırlanmış bir siteye sahip. Diğeri ise içerisinde Dijital Pazarlama ve SEO birimi bulunan bir firmadan profesyonel bir site yaptırmış. Yine farazi bir fiyatlama yapacak olursak; ilk firmanın tıklama başı maliyeti 2 TL olurken ikinci firmanın tıklama başı maliyeti 50 kuruş olacaktır.

Durum aslında bu kadar kritik düzeydedir. Sizde profesyonel bir web sitesi yaptırmak istiyorsanız ve düşük maliyetlerde Google Adwords reklamları vermek istiyorsanız biz yanınızdayız. Sizleri SEO Çorlu’da en profesyonel ekiplerden biriyle tanışmaya ve birlikte çalışmaya davet ediyoruz.

5/5 - (9 votes)
Bir cevap yazın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.